Szkoła Języka Angielskiego SchoolOut poszukuje lektorów języka angielskiego. Zachęcamy do współpracy z nami również lektorów którzy nie posiadają jeszcze doświadczenia w nauczaniu. Oferujemy szkolenia metodyczne, które pozwolą Wam nabyć umiejętności do tego, aby dobrze przekazywać nabytą wiedzę.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, poświadczona dyplomem uczelni wyższej
  • wysoka kultura osobista
  • sumienność i rzetelność

Obowiązki:

  • prowadzenie lekcji języka angielskiego zgodnie z wymogami Szkoły, zarówno on-line jak i stacjonarnie
  • prowadzenie sprawozdań i dzienników lekcji, przygotowywanie i sprawdzanie testów oraz śledzenie postępów uczniów

Oferujemy

  • możliwość prowadzenia lekcji w salkach dydaktycznych na ul. Jaśkowa Dolina 105 (Dom Sąsiedzki na Morenie) w Gdańsku
  • pracę z młodymi ludźmi w prężnie rozwijającej się firmie
  • szkolenia metodyczne i pomoc dydaktyczną
  • elastyczne godziny pracy